#
# #
#
10 Dakika - 20 TL
20 Dakika - 30 TL
30 Dakika - 50 TL
40 Dakika - 60 TL
50 Dakika - 70 TL
60 Dakika - 85 TL
80 Dakika - 100 TL
100 Dakika - 125 TL
200 Dakika - 250 TL
#
10 Dakika - 25 TL
20 Dakika - 35 TL
30 Dakika - 60 TL
40 Dakika - 75 TL
50 Dakika - 90 TL
60 Dakika - 105 TL
80 Dakika - 135 TL
100 Dakika - 170 TL
200 Dakika - 335 TL
#
#
CİCİSLER
#
Kayıtlı Üye : 2542 Kayıtlı Model : 36 Online Model : 4 Offline Model : 28
 • NİSAN
  30 Dakika Sesli
  #
  NİSAN Online
 • ATEŞLİÇİFT
  30 Dakika Sesli
  #
  ATEŞLİÇİFT Meşgul
 • LOLİTA
  30 Dakika Sesli
  #
  LOLİTA Meşgul
 • MATMAZEL
  30 Dakika Sesli
  #
  MATMAZEL Offline
 • ÇITIRIM
  30 Dakika Sesli
  #
  ÇITIRIM Meşgul
 • RUYAGİBİ
  30 Dakika Sesli
  #
  RUYAGİBİ Meşgul
 • CAZİBE
  30 Dakika Sesli
  #
  CAZİBE Offline
 • CİCİSLER
  30 Dakika Sesli
  #
  CİCİSLER Online
Kameralı Arkadaşlık Siteleri

Sektörde kullanıcılarına kameralı arkadaşlık hizmeti sunan çok sadyıda kameralı arkadaşlık sitesi bulunuyor. Kameralı arkadaşlık siteleri detaylı olarak incelediği zaman, bu siteler içerisinde bayan kullanıcılara ulaşarak kameralı arkadaşlık kurmak neredeyse imkansız. Kameralı arkadaşlık sitesi üzerinden arkadaşlıklar kurmak isteyen erkek kullanıcılar, aradıklarını bulamayınc farklı platformlara yönelerek bayan kullanıcılarla tanışıp yeni arkadaşlıklar kurmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda, erkek kullanıcılara doğrudan bayanlarla kameralı arkadaşlık kurma imkanı sağlayan www.renklidakikalar.com sitemiz, he geçen gün popüleritesini arttırarak devam ettiriyor. Erkek kullanıcıların, kameralı arkadaşlık sitelerinde ne aradığını bilen ve tamda bu arayışlarını karşılayabilmek için hizmet veren sitemiz, %100 kullanıcı memnuniyeti odaklı olarak yürüttüğü hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Sitemizde Kameralı Arkadaşlıklar Kurun !


Sizde bayanlarla görerek ve duyarak kameralı arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Sitemiz üzerinden tanışacağınız bayan kullanıcılar ile doğrudan kameralı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kameralı arkadaşlıklar kurabilmeniz için uygulamanız gereken işlemler son derece kolaydır. Sitemiz üzerinden kameralı arkadaşlık kurmak isteyen erkek kullanıcılar ilk olarak www.renklidakikalar.com sitemize üye olmalıdır. Renklidakikalar.com sitemize üye olmak için sitemizin sol üst kısmında bulunan üyelik forumunu doldurun. Forumu doldurduktan sonra, forumun alt kısmında bulunan üyeliğimi başlat butonuna tıklayarak üyeliğinizi aktifleştirmeyi unutmayın! Üyelik forumunu doldurdunuz ancak üyeliğinizi aktifleştirmediniz, böyle bir durumda üyelik işleminizi tamamlayamazsınız.

Kameralı Arkadaşlık İçin İlk Adım :


Ücretsiz üyelik hizmetinden fayudalanarak üyeliğinizi tamamladıktan sonra, sitemizin kredi al menüsüne tıklayarak bu sayfaya erişim sağlayın. Sitemiz üzerinden kameralı arkadaşlıklar kurabilmeniz için kredi almanız gereklidir. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanarak üye olan ancak kredi almayan kullanıcılar, sitemizin sunduğu kameralı arkadaşlık hizmetinden faydalanamazlar. Kredi al sayfamızda kredi seçenekleri 10 kred ve katları şeklinde oluşturulmuştur. Sitemizdeki 1 kredi 1 dakikaya denk gelmektedir. Alacağınız her 10 krediyi farklı bir görüşme için kullanabilme imkanına sahipsiniz. Örneğin, 50 kredi / dakika satın aldığınızı varsayalım 50 kredinizi dilerseniz tek bir görüşme için kullanabilirken, dilersenizde 5 ayrı görüşme için kullanabilirsiniz. Yani tercih tamamen size aittir.

Randevu Süresi Ödeme Koşulları :Sitemizin randevu sisteminden süre / kredi almak için iki ayrı ödeme yolu vardır. Bunlar, kredi kartı ile ödeme ve banka havalesi ile ödeme yollarıdır. Kredi kartı kullanılarak yapılan ödemelerin süresi üyelik hesaplarına anında aktarılırken, havale yapılarak gerçekleştirilen ödemelerin süreleri admin onayından sonra, üyelik hesabına geirilmektedir. Dolayısıyla, havale yapılarak gerçekleştirilen ödemelerde sürenin üyelik hesabına aktarılması zamansal açıdan uzayabilmetedir. Bütçenize uygun randevu süresini aldıktan sonra, kameralı arkadaşlık sitemizde online kameralı sohbet ederek arkadaşlık kurmak için beğendiğiniz modeli tercih ederek ilk adımınızı atabilirsiniz. Bu aşamadan sonra herşeyin çok güzel olacağından emin olabilirsiniz. Kameralı arkadaşlık kurmak için hangi adımlar izlenmeli ?

Kameralı Arkadaşlık Kurma :


Canlı sesli sohbedt sitemiz üzerinden kameralı arkadaşlık kurabilmeniz için beğendiğiniz bayan modele randevu talebi göndermeniz gerekiyor. Modelleri incelemek için ana sayfamızda yer alan online bayan modeller menüsüne göz atabilirsiniz. Online bayan modeller menümüzde birbirinden güzel, şık, çekici, alımlı ve cezbedici modeller sizi bekliyor. Modeller arasından tercihinizi yapıp beğendiğiniz modele randevu talebi gönderdikten sonra, modelin paneline anında ulaşan talebiniz model tarafından değerlendirmeye alınıyor. Üyelik bilgileriniz ve kredi sürenizin uygun olması durumunda model randevu talebinize cevap vererek msn adresinizi kendi msn adresine ekliyor ve msn üzerinden sohbet aşamasına geçiyorsunuz. Bu aşamadan sonra, tüm beğendiğiniz model ve sizi sımsıcak, duygusal, ateşli ve sıra dışı dakikala sizi bekliyor. Reklidakikalar.com ailesi olarak, sitemizi ziyaret ederek modellerimizle online kameralı chat yapan tüm üyelerimize iyi eğlenceler dileriz.

#
#

Renklidakikalar.com, Yeni Nesil Görüntülü Sohbet Sitesi. Bugüne Kadar Alıştığınız Sıkıcı Kameralı Sohbet Servislerini Artık Bir Kenara Bırakın.
Hemen Ücretsiz Üyelik Alarak Renklidakikalar'ın Servisleri Olan Kameralı Sohbet, Canlı Sohbet ve Görüntülü Sohbet Hizmetlerinden Sizde Yararlanın.
Bu Siteye 18 Yaş Altı Kişilerin Üye Olması Yasaktır. İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kaynak Gösterilemez RenkliDakikalar.Com Sitesine Bildirmek Zorunludur.